Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Mate 7 vagy LG...

Huawei Ascend Mate 7 vagy LG G3, melyiket vegyem és miért?

Figyelt kérdés
Elsősorban normális használatra kellene, a régi Sony SP-m nagyon nagyon döglőzik ezért egy erős telót szeretnék ami már tényleg kibír legalább 2 évet.(Sony SP=1év 4hónap).Kicsit félek hogy a Huawei túl nagy lenne ezért szeretnék tapasztalatokat kérni ,hogy meg e lehet szokni ,nehéz e vele telefonálni stb... Köszi a válaszokat.(Lehet nem fél 3kor kéne kiírnom de sürgős)

2015. jún. 27. 02:36
 1/2 anonim válasza:

Érdekes, hogy egyre több helyen találkozok ezzel a kérdéssel, miközben a két telefon rengeteg mindenben különbözik egymástól.


Szívesen segítenék, de az egész egyéni preferencia kérdése. Számomra egyértelmű volt, hogy mi kell, mert tudtam, hogy mit akarok a telefonommal csinálni.


1. Találd ki a telefon ideálod.

2. Vedd meg azt, amely leginább hasonlít hozzá.

A méret ne tántorítson vissza, 6" nem olyan nagy. Zsebben is kényelmesen hordható, én még egy kézzel is tudom rendesen használni.


Ezt az üzenetet a Huawei Ascend Mate7 telefonomról írtam. :)

2015. jún. 27. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miben tér el nagyon a két telefon egymástól?(Méretet leszámítva)Szóval szerinted a Huawei jobb?
2015. jún. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!