Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Lenovo K3...

Mi a véleményetek a Lenovo K3 Note (k50-t5) okostelefonról?

Figyelt kérdés

Kínából szeretnék rendelni (aliexpress) egy Lenovo K3 Note (k50-t5) okostelefont.

Megbízható?

Jó az anyaga?

Van magyar nyelvű menüje?

OTG-t támogatja?

Stb.

Lehetőleg olyanok írjanak akiknek van némi tapasztalatuk, és kíméljetek a nem kívánt megjegyzésektől.



2015. jún. 27. 15:50
 1/3 anonim válasza:

NINCS tapasztalatom. De én is sokat keresgéltem utána, és így találtam rá a kérdésedre. Megbízható, jó az anyaga, kellemes tapintású, van benne magyar is, otg-t is támogat, és jó gyors. Viszont az akkura panaszkodnak páran.

LEHETŐLEG, NE az Aliexpressről vedd meg, mert a vámosok kikaparják az utolsó forintot is a zsebedből ha nem csúszik át. Tudok egy kínai oldalt, ahol úgy és olyan postával küldik el, hogy ajánlottként kapod, és a legközelebbi postai hivatalból kapod meg. Ha érdekel írj!.

2015. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A menüje nálunk nem töléletes de ez mindegyik darab hibája.Egyszerre 3 nyelvből áll a magyar.

Valamint a háza sem tökéletes nincs kivágva a hangszóró helye

2016. jan. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok mi a TinyDealról rendeltük
2016. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!