Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi-ról mi a véleményetek?...

Xiaomi-ról mi a véleményetek? Jó márka?

Figyelt kérdés
Ár-érték arány, tartósság, megbízhatóság, "tudás" szempontjából más márkákkal összehasonlítva hogy áll? Megéri Xiaomi terméket vásárolni?

2015. jún. 27. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ár-Érték: nagy jó, olyasmi mint pl a Nexus

Tartósság: Olyan mint egy átlagos androidos teló, nem olyan tartós az ára mint az iPhone-nak.

Megbízhatóság: A rendszer stabil, optimalizált, módosított android, erről csak jókat olvasni.

Tudás: Xiaomi-ból is van olcsó és drágább, nyílván a drágább többet tud.


Mindenesetre én Nexust vennék Xiaomi helyett, mert a Nexus a Google referenciakészüléke, a Google fejleszti az androidot, meg is vette már rég.

Ettől függetlenül a Xiaomi jó márka, inkább azt vegyél pl Samsung helyett. Bár s6 elvileg jó :)

2015. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
95%
Nagyon jó márka.Nyugodtan vedd.De én is nexust vennék.
2015. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 puritan ***** válasza:
87%

Egy hete van Xiaomi telefonom, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Meglehetősen puritán kinézetű készülék, de látszik rajta, hogy minőségi darab, nem gagyi. A fogásán, és a működésén is.


Azért ezt választottam, mert mindenképpen kétkártyás telefonra van szükségem, jó GPS-el. Ár-érték arányban nem találtam jobbat.

2015. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Google-ös alkalmazások elérhetőek rajta, puritan?
2015. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha androidos, akkor erősen valószínűsíthető, hogy a google alkalmazásokat képes futtatni :)
2015. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Kínai telefonok között etalon, a legnagyobb kínai gyártó. Tervez belépni Európába is, világviszonylatban benne van a top10 gyártó közt. Nagyon jó az ár/érték aránya, átgondolt, jó telefonokat gyárt (de nem sok félét, azonban ezért is) nagyon jó szoftveres támogatása van, a rendszere - MIUI - a legjobb gyártói Android variánsként ismeretes. Én jobban megbíznék benne, mint egy Samsungban, vagy bármi itthoniban, egyedül a Nexus üti nálam is. Bár az sokkal drágább (N6)
2015. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 puritan ***** válasza:

A Google Play rajta van, onnan azt töltesz le amit akarsz. Eddig még nem találkoztam olyannnal, ami nem futott volna rajta, bár nem szokásom minden vackot gondolkodás nélkül telepíteni.

Egyedül a kocsimban levő régi Nokia kihangosítóval nem akar működni, amivel a régebbi Concorde telefonom, és egy Nokia nem okos telefon is gond nélkül összekapcsolódik.

2015. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!