Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény a Samsung Galaxy...

Vélemény a Samsung Galaxy Alpháról?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
tularazott szar
2015. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kérdező.. ***** válasza:
45%
Túlárazott szar.
2015. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Minőségi áttörés.Külsőre nagyon rendben van, belsőre pedig vetekszik a Galaxy S5-tel.Bizonyos tekintetben jobb is nála.Maximálisan megéri a pénzét.Nem fogsz csalódni ha ilyet veszel.
2015. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó. Gyenge az akku, nem túl jó az ujjlenyomat olvasó. Külsőre tényleg eltalálták, de azért nincs vele minden rendben.
2015. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, talán az egyetlen hibája, hogy az akksija elég gyenge! Nem tudom, mi járt a tervezők fejében, amikor egy ekkora hardver ellenére csak 1860 mAh akksit raktak bele. :/ Az üzemidő lóf#sz!
2015. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
27%
Lehet hogy nem valami jó az akuja de én vettem hozzá egy erősebb akut és most 3 napot is kibirja töltés nélkül
2015. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a Samsungot, de az Alpha egész elfogadható (akkut kivéve, ami nevetségesen kicsi). De ennyiért egy Xperia Z3 Compact jobban megéri.
2015. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
szerintem bármit csak samsungot ne... ugyan olyan túlárazott, mint az iPhone, csak éppen az az android legalja
2015. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
60%
Az én tapasztalatom az, hogy Samsungot NE! 2 évvel ezelőtt vettem, szintén Galaxy sorozat! Folyton lefagy, az aksi a garancia időt se bírta ki (és ugye az aksira, amúgy se vonatkozik a garancia), kikapcsol magától (persze azt jelzi, hogy az aksi fel töltve)! A gyári ébresztője kb. semmire se jó (vagy ébreszt vagy nem), időjárást nem frissít, Facebookot 10-ből 9-szer nem nyitja meg, a bekapcsoló gomb, amivel a billentyűzárat is zárod kb egy év után beadja az unalmast! Ennyi az én tapasztalatom 2 év után, soha többé Samsungot!
2015. júl. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!