Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Play áruházban lehet úgy is...

A Play áruházban lehet úgy is fizetni, hogy a telefonról vegye le a pénzt?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy valami engedély kell a Telecomtól meg kéri a címemet is. Most akkor kiszámlázzák vagy leveszik a kártyámról? De ha leveszik akkor minden adjam meg a címemet?

#fizetés #Playm áruház
2015. jún. 27. 20:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem előfizetéses vagyok amúgy. De amikor lekérem az egyenlegemet azt írja, hogy vásárlásra is fordítható: 0 Ft. Pedig van rajta 1500 Ft.
2015. jún. 27. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Na, melyik idétlen fing appra szeretnéd már pazarolni a pénzed?
2015. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ez volt a kérdés. Amúgy meg zenét akarok venni.
2015. jún. 27. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább az Amazont ajánlanám a Play helyett.
2015. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne tölts le fizetőset, ha kérik az adataidat is, biztonsági okokból sose add meg! A Play-ről letölhető dolgok kb. 97%-a ingyenes.

És ha zenét akarsz, miért nem töltöd le egyszerűen a Youtube-ról? Ott bármilyen zenét megtalálsz, és ingyen le tudod tölteni!

2015. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, de az letöltve nem jó minőségű.
2015. jún. 27. 22:33
 7/8 anonim válasza:
Én már töltöttem le zenét a YouTube-ról, és teljesen jó minőségű! :)
2019. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, kérdező, ezt én se értem, hogy Youtube-ról letöltve miért ne lenne jó minőségű?! :/ Ha mondjuk WMA-ban töltötted le, akkor nem csodálkozom, mert ez a formátum úgy összetömöríti, hogy a hangzás rovására megy! MP3-ban érdemes mindenképp, az az arany középút a jó hangzás megtartása és a kisebb fájlméret között!
2019. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!