Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri új romot rárakni a...

Megéri új romot rárakni a telefonra? (lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg a telefonomon android 4.1.2 és mivel le járt a 2 éves garancia így szeretnék kipróbálni új romokat :) De mielőtt nekikezdenék a dolognak alaposan utánanézek mindennek. Viszont az is érdekelne hogy csinált-e már valaki ilyet, mert szívesen meghallgatnám hogy mik a tapasztalatok stb.

2015. jún. 28. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
xda-developers fórum.
2015. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1es köszönöm a válaszod, megnéztem [link] oldalt és rengeteg hasznos információ található ott:) :)
2015. jún. 28. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már jártas vagyok a témában. Ugyanis már több készüléken többféle romot feltettem, csak annyi a lényeg hogy telepítés előtt nézd meg (és csinálj egy backup-ot az erdeti rom-ról) hogy ha elcseszel valamit akkor vissza tudd tenni rá az original rom-ot. Ja és a rom-ot recovery-vel együtt töltsd le mert nem mindegyik rom kompatibilis ugyan azzal a recovery-vel. És mindig kövesd a pontos leírást! Sok sikert!
2015. jún. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár tanács:

1.Ha felrakod a legfrissebb TWRP-t, az kompatibilis a legtöbb ROMmal, szerintem a legjobb recovery.

2.NE használj rootoló programokat, csak az eredeti SuperSU.zip-et flasheld.

3.Felejtsd el a Nightly-kat, próbálj stabil rendszert telepíteni.

4.Az AOSP alapúakkal általában kevesebb a probléma, a CM alapúak meg az aksit kímélik.

5.Backup! Minden appot ments le Titaniummal, aztán a fájljaidat is.


Jó próbálkozást!

2015. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!