Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia telefonom van és...

Sony xperia telefonom van és a napokban ha töltön van akkor sárgán világít az előlapi kamera mellett. Ugy 20 perce pedig feltettem töltőre használtam rajta és lelassult. Mi ez?

Figyelt kérdés
Beakartam lépni a battery doctorba és nem lépett be igy lezártam a lezáró gombbal ahogy szoktam. Ismét benyomtam és nem reagál. De ha leveszem a tőltőről akkor is sárgán világíít. Mit jelent a sárgán világitó fény? beépitett aksis

2015. jún. 28. 17:33
 1/1 anonim válasza:
Sárga led az csak azt jelzi hogy töltőn van, próbálj gyári visszaállítást vagy valahol valószínűleg van rajta egy "reset" azt nyomd be és azután próbáld.
2015. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!