Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telefonom...

Maara kérdése:

Samsung galaxy mini telefonom nem enged Play Áruházból letölteni. Miért? Bővebben lent

Figyelt kérdés

ez a probléma :

Samsung Galaxy Mini-m van, és nem tudok letölteni Google Play-ről. Az android verziója 2.3.4. Letöltöttem a legfrissebb Google Play-t (verzió: 3.10.14), de a helyzet változatlan. Regisztráltam Google hozzáférést is. Amikor bekapcsolom a Wifi-t, mindig kiírja a készülék az alábbit: Nem sikerült az azonosítás a Google Csevegőben. Ha a Google Play-en telepíteni szeretnék valamit, ez az üzenetet dobja a telefon: Hiba történt az információk szerverről való lekérése során. [RPC:S-5:AEC-0]. Ezeket az üzeneteket fent az információs sávban írja ki a készülék (ahol az aksi, óra is van). Hogy lehetne ezt megoldani?

ezt írja ki, ha le akarok tölteni valamit :

[link]

és ezt írja ki alapjáraton :

[link]

nagyon kellene a segítség. mit tudnék csinálni?



2015. jún. 29. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag a 2.3.4-es androiddal alig van alkalmazás ami kompatibilis már. Próbálj meg egy factory resetet, de pl: a messengert akkor sem fogod tudni rátenni.

Egyszerűen elavult a telefon, és a rajta lévő android rendszer is. Az alkalmazások fejlődésével jár, hogy egyre nagyobb a rendszer és erőforrásigényük is.

2015. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úhh bocsi, elírtam. 2.3.6-os a verziója.
2015. jún. 29. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel írtad hogy semmit sem tudsz play áruházból letölteni,csak a gyári beállítás segít,rosszabb esetben vidd el egy mobil szervizbe ott helyrehozzák.

:)

2015. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves első válaszadó attól hogy elavult a rendszer a mobilon,attól még a play áruháznak működnie kell.

Én szoftverhibára gyanakszom.

2015. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!