Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyiért tudom...

Szerintetek mennyiért tudom eladni a karcmentes fekete vodafonos 8gb-os iphone 4 telefonomat dobozában minden tartozékával és 5db tokkal?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtudod nézni mennyibe adják, na az átlagból vonj le kb 3-5 ezret és annyiba talán elviszik pár hét alatt.


Ahogy gyorsan átfutottam átlag 30-ba adják, 25-27 a reális ár.

2015. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
inkább 20-25. elavult is iOS 7-tel, a 8 giga kevés is, szóval még alapvetően is nehéz lesz eladni. most talán amiatt lehet jobb áron eladni, mert amióta kiderült, hogy 4S megkapja az iOS 9-et, azok is kicsit megdrágultak, 40-45ezerre visszaugrott. néhány hónapja még 35ért simán lehetett 8 gigás 4S-t is kapni.
2015. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még iOS 6 van rajta, és tényleg nagyon szép állapotban van, akkor érdekel!
2015. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!