Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs elegendő hely az eszközö...

Nincs elegendő hely az eszközön. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Elsősorban van öcsémnek egy Samsung Galaxy Ace 4 telefonja. Sose értettem ezekhez mindigis iPhone -os voltam úgyhogy sosem volt hasonló problémám. DE , megkért hogy rakjak rá ezt azt mert hogy kell majd neki. Igenám filmek videók rámentek semmi baj de nem játssza le. Gondoltam a gépen VLC van így rárak egy VLC-t a telóra is úgy menni fog de kiírja hogy nincs elég hely az eszközön amikor 12 mega a vlc és a telefon belső memóriájában 120 mega hely az sd kártyán hasonlóan 150 mega hely van körülbelül. Kérdem én miért nem tudom felrakni ? Válaszokat előre is köszönöm

2015. jún. 29. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szabad hely kell neki. Mindegy, hogy mekkora az egész mérete, ha foglalt...
2015. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most nem nagyon értem , mi foglalt ? Van 100 mega telón és sd kártyán is őt több akkor nem értem miért nem tudok egy 12 megás vlc-t leszedni ?
2015. jún. 29. 20:55
 3/6 anonim válasza:
Mert az a 120 mega keves es jek tqrtaleknak legalab csinalj 300 at es utana ha pedig sehogyse tudssz anyitbhogy ekeg kegyen akor rootold meg a telefont nezelcyoutube videokat
2015. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
megoldottam köszönöm az infót de ez fa szság 12,25 megát ír a google play aztán sokkal több -.- ezért nem kell nekem ilyen f os
2015. jún. 29. 21:02
 5/6 bp1985 ***** válasza:
A 12,5 mb az csak a telepítő mérete. Eddig nem tűnt fel, hogy a win xp is elfér egy cd-n, közbe több giga, ha fent van? Attól mert nem értesz hozzá, nem a rendszer a sz.r.
2015. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes minden másnál ami játék vagy egyéb más aplikáció mégis ráfért úgyhogy 50 mb szabad hely van és az app is 50 megát foglalt tehát annak kéne kiírva lennie amennyi a tényleges mérete
2015. júl. 5. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!