Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor mobilnet lefedettsége...

Telenor mobilnet lefedettsége más szerint is nagyon hitvány?

Figyelt kérdés

Ha vonattal megyek Szeged felé Bp-ről nagyon sokszor csak edge van.

Vidéken, nem is kis helyeken sokszor ugyanez.



2015. jún. 30. 00:39
 1/3 Neuhauser László ***** válasza:

Gyere a Viharsarokra (Lőkösháza, Kevermes és környéke

Aztán örülj, ha kültéren (utca, nemzetközi forgalmú vasútállomás, stb) egyáltalán telefonálni tudsz, nemhogy még mobilnet

Röhej és szégyen

2015-öt írunk és Magyarország első vasútállomásán (Románia felől) ahol rengeteg ember megfordul, alig-alig van valamicske térerő??

A házban meg........ Cöhh.....

Egyszer leteszteltem, Lőkös vasúton milyen hálózatok vannak:


TELEKOM HU: 2G 3G 4G

VODAFONE HU: 2G 3G

TELENOR HU: 2G (akadozva, minimális térerővel)

VODAFONE RO: 2G 3G 4G

RO TELEKOM: 2G 3G

ORANGE RO: 2G 3G 4G


SZÉGYEN

2015. júl. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint ott is a Telenor a leggyengébb.

Sajnos a céges telefonként Telenorost kaptam ezért nem tudok váltni. Pár hétig átmenetileg privátként Vodafone-t használtam, ég és föld volt a különbség...

2015. júl. 17. 10:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Pápa várostól kb 7km re lakok egy faluban. Nagyon ratyi a net. Klikk szolgáltatások volt a telenornál és gyakorlatilag amikor elfogyott a keret és lassitották a netet. Nem lehetet észre venni,mert alapból olyan lassu. Vodás munkatársam viszont videót is tud nézni az ő telefonján.
2015. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!