Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Stardoll a telefonon. Akrok a...

Qp_andrás_qp=D kérdése:

Stardoll a telefonon. Akrok a telefonomon stardollozni. Ez megoldható? Vagy hogy tudnék adobe flash playert letölteni?

Figyelt kérdés
Egyébként van egy alkalmazás (splashtop) amivel tudom a gépemet irányítani, azzal tudnék, de csak ha be van kapcsolva a gép. Szval egyéb ötlet?

2015. jún. 30. 12:04
 1/1 anonim válasza:

Hát én csak úgy szoktam hogy nincs lakosztály mert nekem nincs adobe flash playerem meg semmi.

Szerintem amikor bejelentkezel és kiírja hogy "oops! You need Adobe Flash Player." akkor kattints az Adobe Flash Player szóra mert rá lehet. Nem tudom utána mi történik, de szerintem le lehet ott tölteni.

2015. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!