Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact esetébe...

Sony Xperia Z1 Compact esetében mit jelent a D0355?

Figyelt kérdés
Ma a Media Martk-ban ki volt téve ez a telefon, ez volt mellé írva.... Elfelejtettem megkérdezni az eladót.

2015. jún. 30. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

D5503, és az csak a modellszáma, minden telónak van, az hogy most épp kitették nem jelent semmit, lehet azthitték az benne van a nevében.


Nekem M2-m van, az D2303

2015. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaa. Köszönöm szépen.! Tehát ez akkor csak annyit jelent, hogy Xperia Z1 Compact azt kész? Mindnek ez a modellszáma? A fehérnél láttam ezt kiírva.
2015. jún. 30. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez csak annyit jelent hogy Z1 compakt.

Esetleg indiai telefonok esetében lehet nem D5503, hanem más mert oda 4G nélküli készülékeket küldenek.

(Mert ott nincs 4G hálózat)

De az indiai telefonok is Z1-ek, csak más modell.


pl M2-m ugye D2303, ez az LTE-s modell (szóval amit európába is küldenek) de van D2305 asszem, ami csak 3G-t tud, de van D2302 ami meg dual simes, de 4G-t is tud.


Lényeg: A D5503 a 4G képes Z1 compakt, nem indiába szánt, és még csak nem is hamisítvány.


Személyes vélemény: nem tudom most mennyi a MediaMarkt-ban, de ha még mindig 120, akkor ne ott vedd, más boltokban 90 és alatta is hozzájuthatsz teljesen újhoz.

2015. jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hármasnál a pont. Hallgass rá..
2015. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információt!


[link]


Itt fogom megvenni. A Media Markt--ban ugyanez 114 900. Stimmel a D5503, a kártyafüggetlenség, még a szín is, hogy fehér. Mi a fenétől kerülhet ennyivel többe a Media Markt-ban? Ma délelőtt voltam ott és láttam ennyiért. Majdnem hátast dobtam, mert az XXL GSM oldalán szintén ma találtam és itt meg ennyivel olcsóbb.

2015. jún. 30. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!