Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízható a Google...

Mennyire megbízható a Google maps?

Figyelt kérdés
A helyelőzményekben van egy olyan hely, ahol a barátom (állítólag) nem is járt. Nem tudom melyiknek hihetek.
2015. jún. 30. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora szemét vagy hogy ellenőrzöd, és számonkéred ez alapján...
2015. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A google csak 1 program, nem fog helyszíneket hamisítani, amit mond, az tény.
2015. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A google maps az egy megbízható dolog. Persze nyilván nem mindennap frissítik, ezért vannak olyan dolgok benne, ami ma már nem teljesen igaz, de ha nem csak az utcaképet nézzük, szerintem általában minden klappol :)
2015. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megbízható

De ez akkor is köcsögség, hogy ilyen szinten követed szegényt...

Majd ha kikapcsolja a poziciót lesznek meglepetések xD

2015. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem is értem, 3 hely van 10 percen belül, de olyan távolságra hogy az fizikailag lehetetlen.
2015. júl. 1. 06:50
 6/8 Neuhauser László ***** válasza:

Ha a FACEBOOK MESSENGER-ből látod, hogy az üzenetet innen-onnan küldte, az NEM a Google Maps hibája, a Messenger egyszerűen a GPS által helyesen mutatott adatokat is elcseszi - TAPASZTALAT


Futott a GPS NAVIGÁCIÓ a házzérben közben a Messenger összevissza jelezte, hogy merre járok

2015. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem 100%os dee megbízható.
2015. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pl voltunk a Balatonon, a helyelőzmények szerint átmentünk az északi partra is..
2015. júl. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!