Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia z1 vélemények?

Xperia z1 vélemények?

Figyelt kérdés

Azok véleményét szeretném kérni aki ilyen telefont használ egy ideje hogy mik a tapasztalatok mert ilyen telefont szeretnék venni.

Tényleg nem annyira vízálló beázik?

Ilyeneket olvastam hogy: "fagy, lassan töltődik, előfordult újraindulás" stb.



2015. jún. 30. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

szia.

sajnos így születnek a rémhírek... sehol sem állítja a Sony, hogy vízálló a Z1. Azt igen, ha véletlenül beleesik a mosdóba, klotyóba, vagy a aszakadó esőben megázik, azt beázás nélkül túléli...persze csak akkor, ha a műanyag fülek kellően jól be vannak illesztve a helyükre.

amikor vettem, azt mondta az eladó, hogy ha kényelmesen akarom használni, vegyek dokkolót...nos baromi praktikus.

11 hónapja van meg, de még egyszer nem lassult le, normálisan töltődik, és nem kapcsol ki, nem indul magától újra...egyszerűen végzi a dolgát.

Nekem fehér van, eszméletlen szépnek tartom


a Sony nem ígér mélytengeri fotózást, de azt sem hogy a félméteres Velencei tóban fotózhatsz..

a fotói gyönyörűek, azóta nem használom a fényképezőgépemet.

Jó a rádiója, kiváló hangminőség minden tartományban.


száz szónak is egy a vége: örök darab.

2015. júl. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. júl. 1. 08:20
 3/3 anonim válasza:
Tökéletes telefon ennél jobb kell, egyszer nem fagyott le + ez vízállóság iszonyat jó akinek beázik az szerencsétlen na meg egy kis root-al még rátudod pakolni a 4k + timeshift videót ami a z2től van :)
2015. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!