Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bármilyen telefont megenged...

Ha bármilyen telefont megengedhetnétek magatoknak melyiket vennétek meg és miért pont azt?

Figyelt kérdés
A közeljövőben telefont szeretnék venni és az emagon nézegettem a telefonokat azonban nem tudom milyet vegyek. A sony z3, samsung A5, samsung s6 edge tetszett eddig azonban tanácsokat és véleményeket kérnék.
2015. jún. 30. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát hogyha bármilyent megengedhetnék magamnak, ÉN személy szerint elsősorban a Sony Z3+ t venném.

Vagy S.G. S6

Vagy LG G4.

2015. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül mindegyik egész jó, viszont én még megnézném ezeket is: LG G3/G4, Samsung Galaxy Note 4, és Lenovo Vibe Z2 Pro.
2015. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
iphone6+ 128GB/Nexus 6/Lumia 1520
2015. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, a Samsung Galaxy A5 hogy került az általad felsorolt "legjobbak" közé!? A többihez képest "nagyon gyenge". Ha a legjobbak között válogatsz, akkor ezek közt nézelődj:


LG G4, Motorola Nexus 6, Huawei P8, Sony Xperia Z4, és a Samsung Galaxy S6 (EDGE)


A Huawei P8-at és a Samsung Galaxy S6 (EDGE)-ot különösen ajánlom.

2015. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrégen vettem S6 Edge-t.Eddig nagyon szuper, teszi a dolgát:D Így 2 hét után még azonban nem tudok hosszas elemzést írni róla.Szerintem nyugodtan vehetsz ilyet semmiképp nem nyúlsz mellé.
2015. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Note 4, és meg is engedtem magamnak, pont a mérete miatt vettem, persze egy jó pár nadrágomat le is kellett cseréljem :P
2015. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármilyet vehetnék, akkor galaxy s6-ot, vagy LG G4-et vennék :D

Egyébként a helyedben a galaxy A5-t messziről kerülném, a másik kettő az jóó, de ahogy gondolod ;)

2015. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

iPhone 6 Plus-ot


mert tetszik

2015. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem megvan, mi lenne a tuti szuper: Samsung Galaxy Note Edge
2015. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!