Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535 vagy...

Microsoft Lumia 535 vagy Vodafone Smart 4 Turbo?

Figyelt kérdés

(Lumiáknál még az 532 és 435 amit néztem.)


Telefonvásárlás előtt állok, kérlek segítsetek egy laikusnak! Köszönöm!



2015. jún. 30. 20:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen a Lumia a jó minőségű képek miatt vonz inkább,a Vodás meg a 4G miatt (bár nem tudom,hogy ez számottevően javít-e a lefedettségen vagy ilyesmin).


Tehát tulajdonképpen itt a fő dolog amin most vacilálok az nem a Windows Phone vagy Android kérdés,mert valójában ez lesz az első okostelefonom, szóval ebből a szempontból szerintem mindegy,hogy melyiket szokom meg. Köszi!

2015. jún. 30. 20:14
 2/11 anonim ***** válasza:
hidd el a 4G sem fog karpotolni ha majd fagy ossze vissza az a telefon :D egyertelmuen 535! ha kerdesed van vele kapcsolatban irj privatban :D
2015. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy válaszoltál! Nem szoktam privátba átmenni,mert lehet,hogy épp segítség lesz a beszélgetés egy jövőbeni idelátogatónak.


A többi Lumia készülékről amit zárójelben megjegyeztem mi a véleményed? És az mit jelent,hogy nincs belső memóriája a Lumiáknak (Voda oldalán ha összehasonlítom a készülékeket a Smarthoz ír 1GB-t,Lumiákhoz semmit.)Köszi!

2015. jún. 30. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Akármelyiket választod a Lumiák közül, hosszútávon biztos vagyok benne, hogy jobban jársz vele mint Vodafone-os telefonnal.
2015. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az előző elmondta :D


amúgy [link]


az 1gb ram a windowsnak bőven elég, a másik telefonnak nem

2015. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most a Lumia 640-et is leértékelték! Árban kb. ugyan úgy jönnék ki (mint 535-el) és ebben már a 4G is benne van. Igaz nem 5 megapixeles az első kamerája. Most akkor melyik a jobb?:S:)
2015. júl. 1. 17:28
 7/11 anonim ***** válasza:
640 mindenkepp akkor, enis arra valtanek ha lenne penzem :D
2015. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért? Mert esetemben fontosabb szempont,hogy mint fényképezőgép szépen funkcionáljon,mintsem hogy internetezésre jobb legyen. És azért a 0.9-es első kamera nem 5-ös vagy a többi jobb tulajdonsága miatt? Mert látom az aksija is nagyobb teljesítményű az 535-nél. Tényleg ezeknek kivehető? Jó lenne már dönteni...:) Köszi!
2015. júl. 1. 18:39
 9/11 anonim ***** válasza:
kiveheto :D viszont a hatlapi meg fenyevekkel jobb, a kijelzo is szebb, jobban lathato napfenyben is :D
2015. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megvettem a 640-et. Köszi mégegyszer minden segítséget!
2015. júl. 19. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!