Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S függetlenítés?

Iphone 4S függetlenítés?

Figyelt kérdés
Adott egy T-Mobile függő Iphone 4S készülék. Egy mobilos szerviznél kérdeztem hogy tudják e függetleníteni, azt a választ kaptam, hogy nem. De ha a T-Mobile-hoz megyek be ott ugye meg tudják csinálni?

#apple; iphone; 4s; telekom
2015. jún. 30. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, jópénzért.. :D
2015. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom 15,000Ft nem túl olcsó ....

És körülbelül mennyi időt vesz igénybe?

2015. júl. 1. 00:18
 3/7 anonim ***** válasza:

A t mobile csak akkor fogja függetleniteni,ha a TE neveden van az előfizetés,amire vetted és nem terheli sem részlet sem hűségnilatkozat. Ezesetben 8e+fa a függetlenités ára, ha esetleg domino csomagban vetted ,akkor a duplája.

De minden esetben csak az eredeti tulaj kérheti a függetlenitést.

2015. júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Tavaly csináltam 1-et, meghatalmazással. 15 ezer volt kereken. Bementem, másnap már független is volt. A telefon nem kell, elég a papirja. Számla kell mindenképpen, meg a garancialevél sem probléma, ha nálad van. Ha megvan, akkor ki fogja írni, amikor frissítheted. Ezt megcsinálod, utána ujraindítod, és használod.
2015. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor lejart a huseg, felhivtam a szogaltatot, azt mondta varjak egy kicsit, kb. 15-20 perc mulva fuggetlen volt a telefon. Be se kellett mennem, persze bediktaltam mindenfele adatot, hogy megbizonyosodjon hogy en en vagyok es nem egy 'tolvaj'.
2015. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam bent tegnap, elvileg a t-mobile a maga részéről elvégezte, most arra várok hogy a telefon is visszajelezze. Azt mondta a kissé bizonytalan hölgy, hogy egy kódot kapok a készülékre amivel függetleníthetem, de olyat is olvastam, mint itt egy előző válaszban hogy a telefon magától észreveszi; iTunes-ra dugva veszi észre; iTunes-ra dugva teljes visszaállítással veszi csak észre; illetve hogy egy másik szolgáltató kártyájának a behelyezése után egyből ment a készülék, tehát semmi teendő nincs. Most akkor ezek közül bármelyik lehet?
2015. júl. 4. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen kodot nem kapsz. Ha a tmobil feltette a kérést az apple szerverre,akkor tegyél bele olyan sim kártyát,amit nem fogadna el és engedd ki a netre.. 2-3 perc és lesz térerő :)
2015. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!