Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be van dugva a telefonom, de...

Be van dugva a telefonom, de nem tölt? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Androidos készülékemet bedugtam tölteni de semmi reakció. Több töltővel próbáltam egyikkelse ment. Az akksit újrakalibráltam. Kikapcsolva se tölt. Van amikor elindul a töltés , de semennyit nem tölt rajta, mert utána megáll valamiért.
2015. jún. 30. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha usb-re teszed, akkor úgy sem tölt?
2015. jún. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, úgy se. Több kábellel, töltővel és telefonnal teszelve, mindegyik működött
2015. jún. 30. 21:23
 3/6 A kérdező kommentje:
segítsetek, holnap állásinterjúm lesz :/
2015. jún. 30. 21:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor lehet meghalt az aksid. Lehet zárlatos lett, ilyenkor nem lehet tölteni..... van egy amolyan külsős nagy feszültségű töltő, de az max műhelyekben elérhető, ezzel tesztelik az aksikat.


(esetleg az aljzat a telefonban, tisztítsd ki, hátha koszos, de vélhetően cserélni kell)

2015. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ember ha az aksi zarlatos lenne... Nem is menne a telefon vele xddd na de lenyeg ami a hiba: telodnak meghalt a csatlakozoja! Probald ki tisztani valahogy. Vagy vidd szervizbe. Ha ugy sem jo akkor alaplap csere.
2015. júl. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolso vagyuk... Meg annyi ha akksi halt volna meg attol meg mutatna hogy tolt...
2015. júl. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!