Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Végleg elromlott?...

Sajtoscsipsz00 kérdése:

Segítség! Végleg elromlott? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s4 mini készülékem van. Fel akartam oldani de hirtelen elsötétült a kijelzője és azóta nem kapcsol be..próbáltam kivenni az aksit, töltőre tenni és úgy bekapcsolni de nem csinált semmit..

2015. jún. 30. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkumlator nelkul tolton nem fog elindulni. Tedd bele az akksit. Ha le merult hagyd rajta 1 fel orat legalabb. Ha lattad hogy nem az a baja akkor felesleges tolteni. Rakd be az akkut. Es nyomd a bekapcsolot. Ha mindenigaz be fog kapcsolni. Ha latod hogy mar picit vilagit a kepernyo akkor az jo. Varj vele mivel ilyenkor a keszulek be lassul elegge... De ez mindennel igy van telo,pc,laptop,tab stb. De egyebkent eleg keves infot irtal. Szoval most csak ezeket tudom irni.
2015. júl. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért annyira hülye én se vagyok hogy aksi nélkül próbálom tölteni :'D kivettem az aksit aztán VISSZARAKTAM és úgy töltöttem..70%on volt amikor hirtelen kikapcsolt. próbáltam többször is bekapcsolni de semmit nem csinált. A kijelző se világított kicsit se.
2015. júl. 2. 00:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az barátom kuka/szervíz!
2015. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!