Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem az iOS 8.4 et az...

Letöltöttem az iOS 8.4 et az iphone 5s-emre es ugye nem lehet semmi baja? Es tudnatok segiteni a zenek kezelseben? Tobbi lenn?

Figyelt kérdés
Az egyikbaratnom meg ram is ijesztett h nem kellett volna rafrissitenem, de ez nagyon nagy baj? Vagy mi baja kehet a telefonomnak? Esa zenekben hol tudom egyszerre megnezni az osszes zenemet, mint ahogy regen? Teljesen megvaltozott es csak a legtobbet jatszott zeneket adja ki, ahol van is valami. Nagyon ketsebe vagyok esve kerlek segitsetek.

2015. júl. 1. 12:30
 1/2 Zakathol ***** válasza:

Az iOS8.4-es frissítése olyan kódmódosításokat tartalmaz amit a földönkívüliek építettek bele. A telefon onnantól kezdve olyan háttérsugárzást fog kibocsátani amivel irányítása alá tudják venni a gyíkemberek a telefon környezetében lévő embereket, ezáltal is uralmuk alá hajtva a földet.


Egyébként pedig szerinted mégis mi baja lenne a telefonodnak?! AZÉ' VAN A FRISSÍTÉS!

2015. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami jó volt azt mért kell elrontani. Minek kellett frissíteni. De hát te tudod. Előbb kellett volna gondolkodni. Ha majd rájössz hogyan működik akkor majd frissítsd újra.
2015. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!