Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8, néha nem lehet hívni?

Huawei P8, néha nem lehet hívni?

Figyelt kérdés

Hétfő, 14:00. Van térerő. Tudnak hívni, tudok hívni. Bekapcsolom a netet és van mobilnet is.


Hétfő, 15:00 (az ég világon semmit nem csináltam a telefonnal, csak az asztalon pihent). Van térerő. Nem tudnak hívni, nem tudok hívni (azt írja, nincs hálózat...). Bekapcsolom a mobilnetet, ikonja nem jelenik meg és nincs is mobilnet.


Kikapcsoltam-bekapcsoltam és jó lett.


Telenoros vagyok. ~1 hónapja vettem ezt a telefont. Most másodjára fordult elő ilyen.

Ez előtt egy nokia n82-m volt (2 évig), soha nem tapasztaltam ilyet.



2015. júl. 1. 19:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Kérdésem:

Mi a probléma?

Bárki hallott/tapasztalt már ilyet?

2015. júl. 1. 19:48
 2/5 A kérdező kommentje:
és megint csinálta...
2015. júl. 5. 10:41
 3/5 Rombi válasza:

szintén zenész...

Tegnapi naptól ugyanazt csinálja, mint neked, de én már nem számoltam hányszor indítottam újra...

30-as vagyok , és biztos, hogy a telóval van gond, mert más telefonban működik a kártya.

2015. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kérdésem kiírása óta találkoztam 2 emberrel, akiknek a telefonja szintén ezt csinálja. nekik valami dual sim-es sony telefonjuk van, szóval ez nem telefon/típus-probléma, hanem az android operációs rendszer rendelkezik valami buggal...remélem, nem az egész P8 széria van így elb*szva...írtam hétfőn a huwaweinek. semmit nem írtak még vissza, szóval hétfőn hívom őket. végső megoldásnak azt látom, hogy kicseréltetem (a tescoban...mivel ott vettem. egyáltalán van ilyen opció?) a telefont. az új készülékkel csak nem lesz ilyen probléma...
2015. júl. 11. 14:47
 5/5 anonim válasza:
nekem is szintén ezt csinálja ....
2016. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!