Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Expansys vélemény?

Expansys vélemény?

Figyelt kérdés

Egy Motorola moto e 2015 telefont szeretnék venni, de nem találom egy boltban sem, honnan kéne rendelni?

Az expansys mennyire megbízható? a többiről találtam véleményeket, és egyből elment a kedvem rendelni, de erről nem találtam.



2015. júl. 1. 20:11
 1/9 kérdező.. ***** válasza:

Világcég,megbízható,gyors szállítás,gyártói garancia.Náluk korrektebb webshop nincs.Nyugodtan rendelj tőlük.Én már rendeltem tőlük és 2 nap alatt Londonból elhozták a rendelt telefont.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak az vele a probléma, hogy nem pecsételik le a garanciajegyet, ezért külföldre kell küldözgetni a telefont, ha baj van:


[link]

2015. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
Sehol se pecsételik le.Legalább is én akár milyen netes boltban vettem bármit is itthoni webshopokból.Nem a pecsétet szokták nézni,hanem az IMEI számot.
2015. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A b-telnél mondták, amikor megkérdeztem, hogy megbontják az originál dobozt, de csak azért, hogy beletegyék a garanciajegyet. Az Expansys meg azt írja, hogy náluk nincs ilyenre kapacitás, hogy dobozokat nyitogassanak, ezért nincs benne a garanciajegy.
2015. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az expansys blogjában pl. ezt írják az LG készülékekről: "Amennyiben az Expansys adja a számlát a végfelhasználónak (külföldi számla) és nem ad hozzá garanciajegyet (ugyanazon hivatalos külföldi) abban az esetben nem fogjuk garanciában kezelni a készüléket, függetlenül attól hogy forgalmaztuk e vagy sem. Tehát külföldi számla+kitöltött külföldi garjegy mindenképpen szükséges, mégha a számla tartalmazza az IMEI számot, akkor is. Mivel az új ptk is úgy rendelkezik majd, hogy amennyiben bizonyítjuk hogy az adott készüléket nem mi forgalmaztuk, abban az esetben elutasítható a jótállásos javítás."


Ez az LG álláspontja, szóval eszerint ha pl. LG telefont veszel náluk, akkor hiába az IMEI szám, nem viheted hazai márkaszervizbe.

2015. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kérdező.. ***** válasza:
Igen az Lg kivétel.De ott is van amikor elfogadják,van amikor nem.
2015. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Végülis a visszaküldés sem tragédia (azt írják, hogy egyértelmű garanciális esetben ingyenes is lehet), hátránya leginkább az lehet, hogy gondolom jóval hosszabb idő, amíg visszakerül hozzád a telefon, mert ahogy írják is, több lépcsőn keresztül jut el a szervizbe, míg ha beviheted egy itteni márkaszervizbe, akkor legalább az ide-oda utaztatás ideje kevesebb.


Furcsa, hogy Nexust 5-öt, meg LG G2-t nem lehet kapni náluk. Kíváncsi lennék mennyiért adnák ezeket.

2015. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, látom G2 van 95-ért 16Gb-os. Azért az árai felette vannak más boltoknak, pl. b-tel, de talán a garancia jobban érvényesíthető, nem tudom.
2015. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kérdező.. ***** válasza:
Nexus 5-t már nem is lehet kapni sehol gyártói garanciával,mivel már nem gyártják.
2015. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!