Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra hirtelen az...

Miért indul újra hirtelen az iPhone?

Figyelt kérdés
Teljesen újonnan vettem az iPhone 5s készüléket két hete. De idáig azt hiszem 3-szor előfordult már (kb. egy heten egyszer) hogy éppen csinálok valamit, most is képeket nézegettem, fogja magát, hirtelen megjelenik az alma ikon, és pár másodperc múlva a zárolt képernyőre ugrik, mintha most kapcsoltam volna be. De nem kér PIN kódot, semmit. Feloldom, és a kezdőképernyőn találom magam, de ugye dupla kattintással ott van az előbb használt alkalmazás a futó alkalmazások közt és onnan tudtam végülis folytatni a képnézegetést ahol abbahagytam. De azért ez így nem oké, érdekel az oka, hogy miért csinálja ezt. Nagyon meg vagyok ijedve, végre nem hiába fizettem ki annyit érte! Ki tudja, miért lehet ez? Válaszokat előre is köszi!

2015. júl. 1. 23:51
 1/4 anonim válasza:
Nekem az ipadom csinalta ezt es megkerdeztem egy gsmben ott azt mondtak h olyan honlapon voltam ami virusos es azert kapcsol ki hogy ne menjen ra a virus bar elvileg egyik apple termek sem lehet virusos. Szoval annyi szerintem higy ha pl filmet akarsz nezni neten ott is elo jon mindig valami sz*r es az ilyeneket kell kerulni. Bocsi ha hulyeseget irtam nekem is mondtak
2015. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod:) habár nem értem, mert a kedvenc színházam oldalán voltam ugyhogy nem hiszem hogy vírosos:D
2015. júl. 2. 01:12
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Nem a telefon indul újra, hanem a grafikus felület. És ez nem normális. Csinálj egy gyári visszaállítást, ha az sem oldja meg akkor vissza a boltba - már ha rendes garanciás.
2015. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek is ugyanilyen telón ezt csinálta, amikor éppen filmet akart rajta betölteni.
2015. júl. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!