Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-onom van es az lenne a...

Iphone-onom van es az lenne a kerdesem hogy azt hogy kapcsolom ossze a bluetooth hangszoroval?

Figyelt kérdés
A fenti az elso a masodik kerdesem meg az lenne hogy csak azokat a zeneket tudom rajta hangszoroval hallgatni ami a telon rajta van vagy pl youtuben is tudok keresni es azt hangszoron hallgatni?

2015. júl. 2. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
És ismételd meg magyarul.
2015. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem ertheto de nem tudok erthetobben beszelni olyanrol amirol fingom sincs :D de megprobalom leirni "magyarul". Na az lenne a kerdesem hogy a telefonomat a hangszoroval hogy tudom osszekapcsolni? Mert ugye androidnal ott van hogy megosztas utana hogy bluetooth bekapcs es ott van a hangszoro neve es csak ranyomok es mar megy is de nem tudom hogy ios-nel ez hogy mukodik. A masik meg ha mar ossze van kotve a ket eszkoz akkor csak a letoltott zenek fognak menni a hangszoron vagy barmi mas is pl youtube? Remelem erthetobb :D
2015. júl. 2. 01:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Belemész a Beállításokba, azon belül a Bluetooth menüpontra, kapcsold be a bluetoot-t, meg fog jelenni egy lista, ott kikeresed a hangszóródat, ki fogja írni, hogy "kapcsolódva" és ennyi. És nem csak saját zenéket. Bármit ott fog leadni. Ha nem sikerült akkor egy debil vagy :)
2015. júl. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :D kiprobaltam es sikerult ugyhogy nem vagyok debil :D
2015. júl. 2. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!