Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s rendelése EBAY-ről?

Iphone 4s rendelése EBAY-ről?

Figyelt kérdés
Üdv szeretnék egy iphone 4s-et rendelni ebay ről de nem tudom, hogy mennyire biztonságos, véleményeket kérnék és olyanok válaszát aki már vett nagyobb értékű dolgot ebay-en! A felhasználó 98,5% ban pozitív 8 negatívja és kb 590 pozitív értékelése van! 38000ft a 4s kiváló állapotú(AA+os). Biztosan meg fog érkezni? És ha nem visszaküldi ténylegesen a pénzt? 2015.07.02 JA nem érdekel hogy a 4s régi erre van pénzem androidos nem érdekel!

2015. júl. 2. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt ennyiért itthon is találsz...plusz számolj rá vámot esetleg...úgy meg már drágább is lesz.

cserébe azt se tudod, tényleg jó-e. itthonit meg személyesen meg tudod nézni...használt elektronikai cuccoc semmiképp sem szabad postával venni látatlanban.


szóval kapásból 2 nagy dolog szól ellene...ha 15-20ezer Ft-nak megfelelő összegért meg tudnád szerezni, és mondjuk tényleg jó is lenne, de vámon nem menne át, na akkor járnál jól, de csak néhányezer Ft-tal.

2015. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
98,5% ban pozitív értékelése van szóval nem hiszem hogy 590 ember csak hülyeségből értékelte + osnak, ja és itthon sokkal drágább pl 90ezer ft egy gsm boltban újonan használtan meg azért nem veszek mert ez a jófogás meg minden szar szerintem még rosszabb mint az ebay
2015. júl. 3. 11:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Media Markt leárazás így 70 ezer forint és csak a 8GB os!
2015. júl. 3. 11:12
 4/8 anonim válasza:

Én használtan vettem már sok telefont... köztük volt már nállam sok 4s is... 40-45 ért lehet normálisat venni.

Szemelyes találkozó megnézed hardverapron ott nem vernek át általában ha 1 embernek sok a jó értékelése. eBay-ról csak is kisebb dolgokat szerintem.

2015. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én most vettem egy 32 gigás, telekomosat 45ért a múlt héten öcsémnek. semmi baja nincs, attól függetlenül, hogy néhány használatbéli karc van rajta, ami azért egy 4 éves telefonhoz nem olyan gáz. ebay-es is használt...szóval semmivel sincs több esélyed arra, hogy hibátlan lesz. első voltam.
2015. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És te hol vetted azt az iphone-t?
2015. júl. 7. 22:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül T-mobile-tól vettem meg 30% kedvezménnyel! Tényleg nem érdemes ebay-ről nem biztos, hogy átmegy a vámon és nem is biztos, hogy megérkezik!
2015. júl. 25. 18:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 25. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!