Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Alpha -t...

Samsung Galaxy Alpha -t megéri venni? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Új telefon vásárlásán gondolkozom és eddig a samsung galaxy alpha került az első helyre nálam (viszonylag mostmár lement az ára, kb 100.000 Ft). Olvastam róla, hogy a készülék maga elég jó, gyors, szép minden csak van egy olyan hibája, hogy lekapcsolódik a hálózatról/elmegy a térerő, akár percekig, oktalanul. Ez tényleg igaz?! Elsősorban azoktól szeretnék választ kapni, akiknek ilyen telefonjuk van. Nagyon sokat segítenétek, mert már annyi minden olvastam, hogy teljesen elbizonytalanodtam, szívem szerint megvenném de mégsem szeretném megbánni. Második, hogy az akku ideje tényleg olyan szörnyű? Galaxy S 2-m van jelenleg, 1650 mah akksival, és 1 napot bír majdnem (kb délután 6 kor szoktam töltőre rakni, de úgy hogy napközbe azért használom is) Van legalább ilyen szinten az akksija? Mert ha ennél nem rosszabb, akkor az nekem nem hátrány, már megszoktam ezt, és van powerbankom is. Ha van még valakinek esetleg valami pozitív/negatív tapasztalata és leírná nekem, nagyon megköszönném, rengeteget segítene. Sony Z3 Compactot nem igazán szeretnék, nem igazán jönnek be a sonyk, bár abban egyetértek, hogy hardwerileg és szoftverileg elég jók (talán jobbak) a samsungnál. Galaxy S 5 -öt pedig a nagy mérete miatt nem szeretnék. A válaszokat előre is köszönöm szépen!!!

2015. júl. 2. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Érdemes meg venni 1-2 napot simán kibirja az akksi es nem dobál le a hálózatról
2015. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) gondolom neked ilyen telefonod van, meg vagy vele elégedve? (bár a válaszod alapján igen:) ) szóval 1 napot kibír facebookozással, messengerezéssel ? mert leginkább erre használom, de néztem videókat róla és a játékokat is elég jól viszi. Nagyon sokan panaszkodnak az akku idejére, ezért is bizonytalanodtam el a vásárlástól.
2015. júl. 3. 00:29
 3/3 kérdező.. ***** válasza:

Nem éri meg,mert az akksija 1 napot sem bír ki.

100k-rt nexus 5/OnePlusOne/Lumia 930 sokkal jobban megéri.

2015. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!