Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a media marktba a telefonom...

Ha a media marktba a telefonomra kotottem biztositast garancia plus gold a neve (? )

Figyelt kérdés
Es a mai nap betortem a kijelzojet mert leesett de elvileg a biztositas kiterjed a toresre is akkor kell fizetnem a javitasert vagy nem?

2015. júl. 2. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha gyártói garancia van A MÉDIA Markt nál akkor persze ingyen csinálnánk.. De nem 100% amit írtam.. (Ennyit tudtam)
2015. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ha garancia plusz gold-ot kötöttél (és még nem járt le), akkor az a törésre is vonatkozik. Feltételezzük, hogy 14 éven felüli vagy és megvan a biztosítási papír meg a kötvénye. Felhívod a biztosítót, kárszámmal bemész a legközelebbi Media Markt-ba, leadod, ingyen megjavítják vagy cserélik (biztosító szervize dönt, sajnos nem 5 perces folyamat, 2 héttel legalább számolj).
2015. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan minden papír hozzá 17éves vagyok és azt tudom sajnos hogy 2-3hét csak azhittem hogy fizetnem kellessz csak kevesebbet mint biztosítás nélkül
2015. júl. 3. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!