Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen egy használt telefon?...

Milyen egy használt telefon? Feltételezzük hogy veszek egy használt telefont ami külsőre jó de belsőre lassú stb. akkor érdemes venni használt telefont?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lasssút már ne vegyél, mert az életed keseríti meg..de nagyon.


nekem a tö..izé, a hócipőm is tele van, ha lassú valami..

erre azt mondhatod, hogy van időd..igen, mindannyian azt mondjuk..aztán amikor szembesülünk a lassúsággal..


szóval csak gyors hardvert...gyors telót, nagy képernyővel..

persze nagyon fontos, hogy tetszen is, és szép legyen..de a gyorsaság mindenek előtt.



szerintem.

aztán más majd mást mond.

2015. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. júl. 3. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen egy használt telefon?"


Körülnézel az utcán és mindenki kezében egy használt telefont látsz. Szóval ilyen.

2015. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Klinszki válasza:
Én nekem semmi bajom nincsen a használt elektronikai eszközökkel. De csak cégtől venném meg azt a telefont, onnan is csak az után, hogy kipróbáltam .
2015. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A használt telefon olyan mint bármelyik telefon. A dolog hátulütője, hogy nem tudhatod, miért is adják el. Nem tudod hányszor ejtették le, van e hardveres vagy egyéb hibája, és lehet hogy ezek csak napok, hetek múlva jönnek elő, akkor meg vissza már nem veszi senki.


Olyat meg miért vennél, ami lassú? Inkább legyen kopott, karcos, mert az levesz az értékéből, de gyors és használható marad.

2015. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!