Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet Iphone 6ra normál...

Hol lehet Iphone 6ra normál vastagságú átlátszó szilikon tokot?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok normál vastagságú átlátszó szilikon tokot. nincs ötletetek hogy hol találhatnék? Ebaytől kezdve mindenhol néztem és mindenhol csak a 0,3as van amiben már leejtettem a tok is kiszakadt és a telefon is berhorpadt.
2015. júl. 3. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

Szerintem ar/ertek alapjan ez eri meg a legjobban, de te dontesed nyilvan. Viszont nincs belole jelenleg keszleten, tehat meg kell rendelned elore, ami max 2het lesz.


[link]


Amugy szerintem a ketto egyutt nem mukodik. Nem fogsz szilikon tokot talalni, ami nem vekony. Legalabbis szerintem. Ezek mind muanyag tokok, de szerintem teljesen mind1. Ha ezek nem jok, akkor bocsi, hogy huztam az idodet a valasz olvasasaval!


(Bocsi az ekezetek miatt!)

2015. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!