Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az miért van hogy az lg...

Az miért van hogy az lg spiritemnél amikor elforgatom a képeket a galériában akkor nem mutat animációt hanem egyből oda dobja? Ezt valahogy be lehet állítani?

Figyelt kérdés
Még kezdő Androidos vagyok nem igazán értek hozzá általában vissza álítom gyárira.
2015. júl. 4. 09:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Jobban utána néztem és kiderült hogy semmilyen animációt nem csinál
2015. júl. 4. 12:23
 2/2 Verac ***** válasza:

hi

yep, ezzel én is szembe találtam magam, valamiért nálam kikapcsolta mahától a különböző animációkat újraindítás/kikapcsolás, majd megkapcsolás után... lehet, hogy valamilyen szoftveres gubanc, de erősen passz... lehet, hogy későbbiekben egy szoftver frissítés keretei között javítva lesz...


a probléma megoldásához be kell kapcsolni a fejlesztői lehetőségeket, melyek a következő menüpontokra bontott metódussal csalható elő:


>Beállítások-> Általános (ha a szétosztott nézettel használod a készüléket, akkor ez a lépés nem kell) -> A telefonról -> Szoftver adatok -> ~7-8 kattintás cikkszámra és kettőt visszalépve fel is tűnik a Fejlesztő opciók menü pont c:


ebben a menüpontban a következőket kell megkeresni olyan középtájon az "Animációs ablak mérete"/"Animáció áttűnés skála"/"Animátor időtartam méretezése" triumvirátust és egyesével rájuk kattintva be kell állítani az animációs skálát 1-re és utána már szépen simán fog működni a készülék különböző animációi D:

[link]


ahogy észrevettem ez csak ideiglenes megoldás, egy-egy újraindítás eszközölnél akkor lehetséges, hogy ezt meg kell ismételni az animációs skála állítás műveletét, mert teljesen random csinálja ezeknek a kikapcsolgatását - egyik újraindításnál minden működik aztán már nem I:

2015. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!