Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adatforgalom mérséklése...

Adatforgalom mérséklése telefonon?

Figyelt kérdés

Új telefonom van 200 Mb-os internetkerettel.

Amikor először beléptem Facebookra, feljött egy ablak ami a kedvezőbb adatforgalmat biztosította volna számomra, de akkor kiléptem abból. Hogy tudnám ezt újra "előhozni" hogy csökkentsem az adatforgalmat?

10-15 perc Facebookozás 8-10 Mb-ot is levesz, pedig sem üzenetet nem küldök, sem pedig a képekre nem kattintok rá.

Esetleg vmi ötlet még hogyan tudnám csökkenteni a felhasznált Mb-ok számát?

Több helyen olvastam h 200 Mb simán elég 1 hónapra. Hát sajnos én nem így látom.


2015. júl. 4. 10:50
 1/9 kérdező.. ***** válasza:

Próbáld meg ezt:

[link]

2015. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Ez vajon Windows telón is működik? Mert beírtam az Áruház keresője de nem dobta ki.

2015. júl. 4. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen telefonon használsz milyen böngészőt. 200 mega nekem is bőven elég volt egy hónapig, míg nem androidos okostelót használtam. Opera mini, Ucweb böngészőket ismered esetleg? Az Opera a legjobb adatforgalom-megtakarító böngésző, de az Ucweb se rossz. Alapszabály: ne használd a telefonod beépített böngészőjét mobilnettel, csak amíg telepíted az Operát. :)
2015. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: az opera max egy kalap sz.rt sem ér, csak parasztvakítás. Rendes opera böngészővel meg végképp nincs értelme, mert az eleve megtakarít annyi adatforgalmat, hogy abból még az opera max se tud lefaragni egy bájtot sem. Ha takarékoskodni akarsz, Opera Mini, vagy Ucweb, mint fentebb írtam, képeket meg kikapcsolni,
2015. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
folyt...képeket meg kikapcsolni, így nem ad be minden vackot, csak amire rákattintasz, hogy meg akarod nézni.
2015. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Opera mini sztem nem mődödik windows telefonon... :(

A képeket hogy tudom kikapcsolni?

2015. júl. 4. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyne működne már. Vagy az Opera Mini, vagy az Opera Mobile valamelyik verziójának kell, hogy fusson rajta. [link] , ide menj fel a teló böngészőjével, itt kiírja, hogy mit tudsz letölteni.
2015. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben az Opera Minit tudtam már telepíteni rá, viszont a Facebook Lite sztem csak Androidion fut..
2015. júl. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!