Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok a telefonomrol a...

Hogy tudok a telefonomrol a gépemre gyorsan elkuldeni egy videot?

Figyelt kérdés
Már letoltottem azt a Samsung kies-t vagy mit de az nem erzekeli a telefont de jo az USB és mivel galaxy s6 a telefon ezert a memoriakartyajat sem tudom kivenni mert nincs. Skypen is probalkoztam hogy elkulodom telorol valakinek es gepen en elfogadom hogy toltse le de mindig azt irja hogy varakozas... meg hogy kapcsolodas..., es nem kuldi el! Valaki tud valami jo programot amivel at lehet kuldeni a videot telorol laptopra? Nagyon fontos lenne! A valaszokat elore is koszi!

2015. júl. 4. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Samsung: USB beállításokban állítsd be, hogy Mass Storage vagy MTP, és próbáld újra.
2015. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Neuhauser László ***** válasza:

Telefonon WiFi FTP

Gépen Total commander-rel rá tudsz csatlakozni FTP kapcsolattal

2015. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!