Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumiákra lehet telepíteni...

Lumiákra lehet telepíteni vasút menetrendet (Elvira) és Tv műsor, zseblámpa alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Eddig androidom volt és akikkel beszéltem azt mondták, h nagy akkor vegyek Lumiát ha szeretek szívni a telókkal. Nem sok elvárásom van, kb ezek az alkalmazások meg fotó és teló ja és a fb messenger.

2015. júl. 5. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van minden itt nézelődhetsz.

[link]

2015. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vasútra ott a MÁV Menetrend (nem hivatalos, de szerintem pofásabb) illetve a Vonatinfó (a Magyar Államvasutak hivatalos alkalmazása, kicsit szerintem esetlen).

TV műsorra elég sok alkalmazás van, keress rá az Áruházban.

Zseblámpára a Flashlight XT a legjobb (egyébként Windows 10-ben meg alkalmazásra sem lesz majd szükség ehhez)

2015. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólásban lévő linket mutasd meg azoknak, akik azt a badarságot mondták Neked, hogy szívás Windows Phone-nal az élet. Már rég nem 2011-et (WP7) írunk...
2015. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!