Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s-en lehet olyat hogy...

IPhone 5s-en lehet olyat hogy a képeket és az üzeneteket valamilyen jelszóval levédeni? Jó lenne mert nem akarom azokat kitárogatni mások előtt. Ha pl valaki elkéri a telómat szívesen odaadom csak nem akarom hogy ezeket megnézzék.

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ezért találták ki a jelszavas védelmet..

az ájfont nem ismerem, de azt tudom, hogy a jelszó helyett lehet akár valamilyen jelzés is...


az egyszerűbb telóknál a beállítások, képernyő...itt lehet valahol..

2015. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát neki nem jó a jelkód, mert hát ő odaadná szivesen bárkinek...szerintem ez régen rossz dolog. én mondjuk soha senkinek nem adnám oda az enyémet, de ha mégis, akkor azt csakis olyannak, akiben megbízok, márpedig aki ilyen, az valószínűleg nem fog túrkálni az üzeneteim között...
2015. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

úgy gondoltam én is hogy jó ismerősnek adnám oda akiben megbízok...

de ha mondjuk ő hoz 1 haverját akkor nem akarom hogy megnézegesse a képeket meg az üziket...

2015. júl. 5. 21:43
 4/4 A kérdező kommentje:

van Touch ID meg jelkód védelem ja ha valaki elkéri nem adom oda tiszta sor

kicsit túlkombináltam...

2015. júl. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!