Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG L90 D405 vagy Microsoft...

LG L90 D405 vagy Microsoft Lumia 640?

Figyelt kérdés

Melyiket vegyem? A Wp alapból nem igazán tetszik, a Wp 10 elég jónak néz ki és amiatt lehet érdemesebb lenne ha azt venném. Szerintetek jók a wp-s telefonok? Illetve e két telefon közül melyik lenne a jobb választás és miért?


Válaszokat előre is köszi.



2015. júl. 5. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már Windows Phone 8.1-re is rengeteg alkalmazás van, a legfontosabbak és még ezeken felül megvannak. Valóban, a Lumia 640 hosszú távra jobb megoldás lenne.
2015. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
javul a helyzet jatekok teren is, egyre tobb jatek jon ki mar wpre is :D par honap alatt is jelentos javulast latok ezen a teren is :D w10 elozetes fentvolt nekem es tenyleg nagyon kiraaaaly lesz :D a gyari alkalmazasok is sokkal szebbek, es hala istennek nagyreszt elhagytaak a 8.1 undorito jellegeet :D
2015. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ennek örülök! :D Lumia 735 jobb választás lenne a 640nél?
2015. júl. 8. 21:56
 14/16 anonim ***** válasza:
2015. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia,nekem 640-em van es mar 2-3 honapja megvan es semmi baja,megvagyok vele elégedve. DE!! Nagyon vigyáztam ra h le ne essen mert mondtak hogy nagyon érzékeny es betorhet egy leesesre is a képernyő. Tegnap szerencsésen ledobtames pokhalosra torot.. De te dontesz. Amugy amióta megvan nekem egyszer se állt le, nem lassu..sőt. Jo valasztas,csak tenyleg akkor vigyázz ra:)
2015. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kérdező.. ***** válasza:
Azt kell rá venni egy tokot és egy edzett üveget és akkor dobálhatod.
2015. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!