Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 6300-t Windows XP-s...

Nokia 6300-t Windows XP-s laptopra kötve tudom használni a telefonon előfizetett GPRS internetet?

Figyelt kérdés
A kábelen túl mi kell hozzá, milyen szoftver, beállítás, stb. A kártyán természetesen elő van fizetve az internetes csomag, telefonon keresztül tudom használni. Windows 7-es oprendszerrel már próbáltam és megy a dolog, de ez a laptop régebbi, XP-nél megáll a tudása sajnos.
2010. márc. 3. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

szia


A telefonodat modemként kell telepíteni.Ehhez egy modemdriver kell. Ha adtak hozzá cd-t,akkor azon biztos megtalálod.

2010. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez kábellel is működhet, vagy csak bluetooth-os kapcsolattal?
2010. márc. 3. 22:45
 3/3 anonim válasza:
Sikerült gépen netezni végül? Most vettem egy ilyen telót és jó lenne tudni hogy lehet gépre kötni.
2012. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!