Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS alkalmazások fizetősek?...

IOS alkalmazások fizetősek? Nincs ingyenes app?

Figyelt kérdés
ma voltam telefont nézni és azt mondták hogy iPhone-ra 98%ban pénzért tudok letölteni appokat zenéket bármit..
2015. júl. 6. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
sacper kb 50% ingyenes app. zenét meg semmilyen telefonra nem lehet ingyen legálisan letölteni, de ettől még tudsz rámásolni máshonnan illegálisan beszerzettet
2015. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
ez úgy baromság, ahogy van. ugyanúgy vannak ingyenes appok, mint androidra, zenét meg legálisan mind a két rendszerre csak fizetősen tudsz letölteni, 1-2 albumot kivéve.
2015. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Van néhány ingyenes alkalmazás is, kérdés, hogy amire neked szükséged lenne, az fizetős-e. Sokra mész az ingyenesekkel, ha neked nincs rá szükséged. Amúgy gondolom abból indulnak ki, hogy akinek van ennyi zsetonja telefonra, meg mellé egy 10-15 ezres előfizetésre, annak csak nem túl megterhelő azt a pár dollárt kifizetni valami alkalmazásra vagy tartalomra. Azért nem olyan nagy összeg a legtöbb esetben, ennyivel simán lehet támogatni a fejlesztőket. Tipikus magyar spúrkodás. :D Persze mindenki használ illegális tartalmakat, nem akarok álszenteskedni, de komolyan mindent ingyen vársz el, ha van pénzed is? Na ennyire azért ne már. :D

De ne aggódj, az átlag felhasználó számára baromi lényeges alkalmazások ingyenesek, pl a facebook. :D

2015. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Come back ***** válasza:
41%

Ugyan mit várhatunk az Iostól, ha még a pouért is fizetni kell? [link]


Egyedül az Ioson kerül pénzbe A pou! Nekem nincs iosom, csak unom a haveroktól folyamatosan azt hallani, hogy ezért is fizetni kellett! Ha jót akarsz, nem veszel iost!

2015. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
csak hogy hallj egy gyakorlati példát is, én már legalább egy 4 éve, kisebb megszakításokkal iOS-t használok, de egy fillért nem fizettem még alkalmazásért...mégsem sírok semmi miatt...az meg, hogy valakinek a legnagyobb baja, hogy nincs pou...hát tudom sajnálni...egyébként meg csak úgy, mint a google playnek, ennek is van webes felülete, nyugodtan rákereshetsz, vagy letöltöd a gépre az iTunes-t és ott is meg tudod nézni, mi a fizetős, mi nem...de úgy 99%-ban az ugyanúgy ingyenes rá, ami a többi platformon...
2015. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Come back ***** válasza:
40%
A pou csak egy példa volt, amúgy elég népszerű app. Nem kell szidni!
2015. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Come back ***** válasza:
Mellesleg én is mondok egy gyakorlati példát, ami fizetős a play áruházban, azt letöltöm az ncoreon, de ugyanezt nem tehetem meg az iosra, mivel az appok 90% a androidos az ncoreon!
2015. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
az hogy te spúr magyar létedre sajnálsz 500 Ft-ot egy appra és inkább ellopod, az nem az iOS hibája...te jöttél rossz helyről...
2015. júl. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Ha csóró vagy, ne vegyél szifont, ennyi. Van olcsóbb készülék is. Ja, azzal nem villogsz? Ez van, de legalább jut élelemre is...
2015. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az h a pou nem ingyenes ios-re a pou fejlesztőinek kedvessége. ők akarnak lehúzni. egyébként meg én is már évek óta ios-t használok, 1 forintot nem fizettem appra mert mindenféle app igényemet ki tudom elégíteni ingyenesekkel amik remekül működnek. kilencven valahány app van jelenleg a telefonomon... és abból 4 játék, a többi értelmesebb.
2015. júl. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!