Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet törölni iPhone 5-ről az...

Lehet törölni iPhone 5-ről az Other mappát ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a mappában lévő alkalmazások eltávolítása után. De szerintem nem, mert az sd kártya első behelyezése után automatikusan rámenti a mappát. Eltávolítani csak számítógéppel és kártyaolvasóval tudod.
2015. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és azt tudod hogy számítógépen keresztül hogyan lehetséges? Mert kerestem de sehol nem találtam.
2015. júl. 6. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 legalább valami halvány fogalmad lenne az iPhone-okról... Ha több nem de annyi csak lehetne, hogy nem létezik bővíthető iOS-t futtató készülék.


Kérdező:

Az Other mappa az általad telepített alkalmazások cache-ét tartalmazza.

Ha megnyitod a beállítások, általános, használat, tárhely kezelés menüpontot és rámész az egyik sok helyet foglaló appra (pl Facebook) látod, hogy maga az app kb 130 mega viszont alatta látod, hogy dokumentumok és adatok, ott nálam jelenleg 416MB van. Az app maga és az általa cache-elt adatok összege adja meg mennyit tárhelyet visz el az alkalmazás.

Ha kikapcsolod a netet és úgy nyitod meg a Facebookot akkor is betölt, de csak azt látod amit utoljára megnéztél bekapcsolt nettel.

Ezért van a cache, hogy hamarabb betöltsön az app, mivel így nem kell egy csomó adatot letölteni, hanem csak onnantól ahol azelőtt abbahagytad (ezzel netet is spórol).


Helyet felszabadítani csak akkor tudsz az Other mappábóp ha törlöd az egész appot aztán újrarakod.

Illetve ha nem 8.3 vagy 8.4-et futtat a telod hanem ezek alatt akkor működik gépen a PhoneClean nevű program ami törli az appok cache-ét.

2015. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!