Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb választás?...

Melyik a jobb választás? Samsung Galaxy S4 vagy Galaxy Core 2? SOS!

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy telefont de nem tudom melyik legyen..?Az arkulombseget ne nezzetek!!!Melyik legyen es MIÉRT?

sürgős valaszt kerek..:)



2015. júl. 6. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kettő közül az s4, abból is az Exynos processzorral szerelt (I9500).

DE (!!) egyik telefon sem az igazi...

Vannak szoftveres buggok, és akadások egyaránt.

Miért pont ezt a kettőt nézted ki? Más nem jöhet szóba? Mondjuk egy nexus?

Jobb mint az s4. (a core 2-t itt nem vesszük számításba, azt ne vedd semmiképpen, ha jót akarsz magadnak)

Az az igazság, hogy az s4 az az "elmegy" kategória (legalábbis nálam). De nem tudni meddig lesz frissítve, ezen kívül már most is vannak vele kisebb nagyobb gondok.

A core 2-nél minden téren jobb az s4.

2015. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
23%
Nem értem mi a baj az S4-gyel. Apámnak ilyen van és tökéletesen meg van elégedve. Szép a képe és gyors is.
2015. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
100%
S4,de én is a nexus 5-t ajánlanám.
2015. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen S4. Semmi baj nincs vele, sok ismerősömnek még az van nagyon régóta és semmi bajuk vele. Gyors, szép a képe, gyönyörű felület. Ők biztos tudnának még mit mondani róla. Elég annyi, hogy nem panaszkodnak.
2015. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ertem:)Koszonom az eddigi válaszokat!Első:Azert mert ezeket neztem ki.Es a Core 2-vel mi a baj?
2015. júl. 6. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden téren gyengébb.
2015. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"azért mert ezeket néztem ki"

Thx. Ez egy tartalmas indoklás volt. Na mindegy.

A core 2 nagyon gyenge az s4-hez viszonyítva. Szóval ha a kettő közül kell választani akkor mindenképpen s4.

Egyébként az s4-gyel az a bajom, hogy a lollipop néha kicsit vacakol (amúgy egész jó lett, de ahogy a RAM-mal bánik azt öröm nézni XD)

Szóval az s4 a jobb.

(#1 vagyok)

2015. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En azt neztem,hogy a core 2-ben 4.4. van az s4-ben pedig csak 4.2 van...ez mennyire befolyásolja a teljesitmenyt?
2015. júl. 6. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Ég és föld a különbség a 2 között, az S4 többszörösen jobb mindenben!

Ráadásul szoftveresen kicsit le vagy maradva infóban! :D Igaz, hogy a Core 2-ben Android 4.4 van, de ennyi, az S4-re viszont van 5.0 frissítés!

2015. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!