Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen viszonylag jó minőségü...

Milyen viszonylag jó minőségü kamerával rendelkező mobilt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék uj telefont venni,a fő szempont,hogy a kamerája jobb minősègü legyen.és a képernyője se legyen nagyon törékeny,mivel valószinüleg elfogom ejteni

Köszönöm a segitségeket! :-)



2015. júl. 7. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
A Samsung Galaxy K Zoomnak elég jó kamerája van.
2015. júl. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a kamera a fő szempont, akkor talán Lumia 1020.

Nem mai csirke, de az ára viszonylag alacsonyra esett már le, a hardvere-szoftvere is rendben van (középkategóriás hardver, de szerintem elég majdnem mindenre), és Pure View kamerás. Remek minőség, nagyon jó digitális zoom.

2015. júl. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! Nálam a kamera a fő szempont,meg nem szeretem a telefont babrálni max zene halgatás de arra marad a régi telefonom.
2015. júl. 7. 12:10
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
1020 elég rossz darab lett szerintem hiába nagyfelbontású képeket csinál... meg már régi... ha a kamera a fontos akkor inkább Lumia 930 vagy várd meg a következő csúcs Lumiát, abban ezeknél is jobb kamera lesz valszeg
2015. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1020 nem rossz csak nagyon drága.
2015. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Agusztusban utazok angliába 3 hétre és nem szeretném vinni a fényképezőgépet,sok helyet foglal,amiatt szeretnék most venni egy telefont, nekem a nokia szimpatikus mivel most is az van csak nem windowsos,de a windows nem épp a kedvencem...ma nézelőttem a neten es a sony xperianak is elég jó a kamerája meg a samsungnak is
2015. júl. 8. 04:33
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma szerintem be nézek a media marktba és megnézem melyik telefon milyen képet csinál,ugy legalább láthatom mennyire lehet kezelni
2015. júl. 8. 04:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a windowsphone operációs rendszer legfrisebb egyelőre 8.1 verzióját? Általában ha valaki kipróbálja megfogja az embert.
2015. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát a 808 szintjét nem hozza, de biztosan nem veri a 930 fényképezésben. Mondjuk hardverben meg egyértelmű a 930 előnye (bár szvsz már az 1020 is elegendő vas a hétköznapokra).


Samsungot én nem ajánlanék senkinek, elég hulladék rajtuk az Android, ahhoz képest meg túlárazott mind.

Sonyval is van elég rossz tapasztalatom szoftver terén, de talán az Xperia Z szériából érdemes telefont venni.

2015. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én nem igazán értek a szoftverekhez,de volt már nálam windowsos telefon szobatársamnak olyan van,nekem tul bonyolult a kezelése,az android átláthatóbb szerintem,de lehez ezzel csak én vagyok igy.

És mi a véleményetek az iphonról?

2015. júl. 9. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!