Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az autó ablakára cuppantható...

Az autó ablakára cuppantható telefon tartók mennyire használhatóak?

Figyelt kérdés

Egy elég vaskor Lumia 920-at szeretnék elhelyezni egy ebay-ről rendelt telefon tartóban, és nem vagyok benne biztos, hogy megbírná-e.

Erre gondoltam, mivel a többi tartó úgy nézem, hogy a fizikai gombokat tartás közben.

[link]

esetleg gondolkodom, hogy rendelek inkább egy ilyen szivargyújtóba helyezhetőt, mert így tölteni is lehetne a telót, csak nem tudom, nem zavarna-e vezetés közben.

[link]



2015. júl. 7. 23:04
 1/3 dirtboy ***** válasza:

a vákumos teljesen jól tartja a telefonokat de csak sík felületen mint pl az üveg.

nálam szélvédőn van és nagyon stabil,nem esett le még soha.

a szivargyújtóst ne vedd meg,az csak képen áll meg úgy.

a szivargyújtó hengeres,semmi nem akadályozza meg abban hogy oldalra ne dőljön el a tartó.

2015. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, és persze miért hallgatnál rám, akkor nem az ablakos megoldást választod, hanem a szellőzőre csiptetőst!

Indokom a következő:

-nem süti a nap, ezért nem deformálódik el (kínaiak szoktak)

-nem melegszik a telefon a napon

-este nem zavar a kilátásban a fénye (főleg a navigáláskor)

-lehet hűteni a telefont a klímával (ha van)

-nem kell fél méter kábelt nézegetned

-nagyvárosban nem törik fel nyomban a kocsid miatta (szokták)

2015. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megfogadom a jó tanácsokat.
2015. júl. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!