IPhone 5s hibás?!

Figyelt kérdés
Valószínűleg gyári hibás az iphone 5s-em,mert zörög,mintha ellenne benne törve valami,illetve a kijelző magától sötétebb lesz,vagyis sárgásabb valamikor,pedig maxon van ígyis-úgyis,automata fényerő pedig kikapcsolva,valamint nem enegedi mindig a lezárt képernyőről jött értsítést közvetlenül elhúzni,hanem megakad az a sáv amiben pl:egy üzenet van és így nem mindig tudok közvetlenül oda ugrani! Ez gyári hiba lenne? Nem ejtettem le a telefont,egy hónapos! (T-mobile) valamint még biztosítás is van rá kötve,de az csak az általam okozott hibakra(törés,beázás),csak gondoltam megemlítem! Valamint ha ez van és cserél az apple,akkor ugyanolyan színű készüléket kapok,vagy választhatok mást is? Köszönöm előre is a válaszotokat

2015. júl. 8. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindaddig ugyanolyat kapsz ameddig van abban a színben.Ha elfogy jön a másik azthiszem.Majd ha teljesen elfogy a készlet bár az meg szinte lehetetlen
2015. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezek gyari hibak?A szin meg csak kivancsisag volt mert imadom,hogy arany.
2015. júl. 8. 19:54
 3/3 anonim válasza:
Egy telefonban nem szabad h barmi is zorogjon, nemtudom h ez miert kerdes... Vidd vissza a t-mobile-hoz, ha ott nem jarsz szerencsevel akkor ( ha pesti vagy ) istyle-ba ( nem ajanlom annyira ) vidd vagy icenter-be, aztan idoki-hoz de rola nem sokat tudok. Nekem kb. Fel hete csereltek a 6 plus-omat, bar a beigert kabelt nem kaptam meg, mert elvileg azzal is volt baj, de mjd utanna jarok...
2015. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!