Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem teszi át az adatokat...

Miért nem teszi át az adatokat a micro sd kártyára? Xperia z2 a telefon.

Figyelt kérdés
Van egy xperia z2 telefonom. Beletettem egy 4gb-os micro sd kártyát de pl amikorv az asphalt8-at akkor kb 80mb-ot tett át az 1,67gb-ból ez miért van? Később lesz nagyobb 128gb-os lesz lehet hogy kicsi a kártya pedig még kb 2,5 gb szabad? Vagy az lehet hogy már elhasználodott nem tud akkora adatmennyiséget átvini mert az arany elhasználodott rajta? Pedig kb 3-4 hónapja használom a kártyát ás sokszor vselérgettem kártyaolvasóba és másik telefonba. Mi baj lehet vele vagy hogy lehet megoldani?

#mobiltelefon #microSD #Sony Xperia Z2 #adatok adatok #nem mennek át #mi baj lehet?
2015. júl. 8. 23:39
1 2
 1/12 Neuhauser László ***** válasza:

Mert az ASPHALT 8 - nál maga az alkalmazás kb annyi, az a másfél giga egy külön összetevő, amit a telefon belső tárhelyére rak

Át tudnád helyeni, de akkor a játék nem találná

2015. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Más alkalmazásoknál is ez van hogy rányomok az áthelyezés az sd kártyára de alig tesz át valamit és a nagyo


bb kártyánál is ez lesz hogy az alkalmazásokat vsak a telefonon tudom tárolni mert szinte semmi nem rak át?

2015. júl. 8. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy gondolod.
2015. júl. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De erre semmi megoldás nincs? Mer már így is mindjárt tele van és még akarok rá teni játékokat nagyobb méretűeket csak csak nem lesz annyi hely a telefon belső nemóriáján. Mit lehetne evel csinálni?
2015. júl. 9. 09:06
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az a 16GB tárhely elég kellene legyen, főleg ha van kártyád is hozzá, amire rátudod rakni a média fájlokat(zene,videó,kérek).


Nekem is ilyen telefonom van,igaz most is csak 3GB tárhely van, mert van 1 csomó vacak felesleges dolog rajta, +rengeteg játék, egy, másfél GB-ot foglaló játékok is.


Egyedül rootolással megoldható ez a dolog, de ha van rajta garancia nem egészen ajánlom, mert garancia vesztéssel jár, és természetesen ez sem kockázat mentes folyamat.

2015. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Képek*
2015. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A 16gb névleges méret nemkem azt írja hogy 11,57gb a belső tárhely tárhely.
2015. júl. 9. 09:54
 8/12 A kérdező kommentje:
*nekem és a végén bocsi a két szóért nem tudom miért írja így(telefonon vagyok)
2015. júl. 9. 09:57
 9/12 anonim ***** válasza:
11,57-et ír nekem is, hisz a többit elfoglalja a rendszer, és a kötelező appok, ez természetes.
2015. júl. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na most egy jétéktól megszabadultam így több hely lett. De csalódott vagyok hogy teljesen nem lehet átrakni. Más telefonoknál is ez van?
2015. júl. 9. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!