Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Skacok! Tudnátok nekem mondani...

Skacok! Tudnátok nekem mondani jó hülyetelefon márkát?

Figyelt kérdés

Nem akarok okostelefont venni, utálom az érintőképernyős szarokat az ötszázmilliárd fölösleges funkcióval ami csak arra jó hogy megdobja az árát, fizess paraszt azért vagy :@@@ egy hülyetelefont akarok venni, tudjátok, a régi szép idők, van egy kijelző, és vannak kis nyomógombok a kijelző alatt. És persze ÚJONNAN, second hand selejt nemkell kösz szépen. Annyi csak a feltételem hogy legyen nagyon jó hangminősége a hangszórójának, ha tudtok ilyet, írjátok le.

Köszi!



#mobil #telefon #okostelefon #nyomógomb #lovagkard #natúr mobil #gigafuck érintőképernyő #hermione ürüléke
2015. júl. 9. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha jó hangminőséget akarsz, fizess csak paraszt, azért vagy.
2015. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sony és HTC nincs hülyetelefonban, LG-ből is csak érintősök vannak. Pedig ez a 3 márka, amik híresen jók a hangzásminőségükről, a többit nem tudom annyira! De max. mennyiért vennél?
2015. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ár az mindegy, annyi a lényeg hogy hülyetelefon legyen, és valami adekvát hangkártya legyen benne. Mivel mostanság úgyis mindenki az okosteldzsókat veszi, aligha hiszem hogy egy hülyetelefon olyan irtózatosan sokba kerülne.
2015. júl. 10. 00:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kerülnek sokba. Csak zenét nem fogsz hallgatni rajtuk...
2015. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ne csináld már, hogy nem. A 8 éves (!!!) Sony Ericcson W810i képes zenét lejátszani...
2015. júl. 10. 03:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor meg is van, vegyél olyat! Amúgy árban ha hiszed, ha nem, 102 ezerért is láttam hülyetelefont!
2015. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!