Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beregisztráltam egy álláskeres...

Beregisztráltam egy álláskereső oldalra, és azóta minden nap különböző számokról reklám smseket kapok. Benne van az üzenetben, hogy küldjek vissza egy stop szót, ha nem akarok többet kapni, de ha vissza is küldöm, másnap másik számról zaklatnak?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni ezellen? Már leregisztrálram az oldalról nyilván, de az smsek csak jönnek.
2015. júl. 10. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez újdonság?


a gúgli nyílvántart, és eladja a keresett oldalaid..

amikor hűtőt kerestem, egy hónapig jött a sok hűtőreklám..ha autógumit, akkor azokat tolták..


ilyen a világ..ha szereted a gúglit ingyen használni(mint én) akkor ez az ára...


egyébként sincs menekvés...nem tudod letörölni...a gúgli nem felejt.


egyedüli megoldás, ha a tableted/laptopod beledobod a dunába a mobiltelefonod után...na akkor béke lesz...de addig?


nincs menekvés...és ez csak rosszabb lesz..


én szóltam.

2015. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ezek smsek, guglinak nincs köze hozzá.
2015. júl. 10. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!