Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 4, Iphone...

Samsung Galaxy Ace 4, Iphone 5S vagy egy LG telefon?

Figyelt kérdés
Nehezen tudok dönteni. Szerintetek mi éri meg jobban és miért? Iphonnak a kamerája tetszik, az Ace-nek a designja, viszont az LG telefonoknak strapabíróbb akummlátoruk és jobb kamerájuk, gyorsabb netük van. Melyik? Indoklás jólesne. Köszönöm. 13/L

2015. júl. 10. 12:48
 1/10 kérdező.. ***** válasza:

Hoppá!Már iphone 5s is szóba került?Eddig az iphone 4-ről volt szó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Az Ace 4 egy alsókategóriás telefon ami egy hulladék a telefonok világába.Az iphone 5s pedig egy felsőkategóriás telefon.Nem is értem a logikádat.

Na mindegy.Iphone 5s a legjobb ezek közül?!!:DDD

Lg-ből G4-et vegyél.

2015. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy mivan? Az elejét nem értettem, de oké. :DD Miranda
2015. júl. 10. 13:04
 3/10 kérdező.. ***** válasza:
Csak belinkeltem az előző kérdésed:)
2015. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
He?
2015. júl. 10. 13:10
 5/10 kérdező.. ***** válasza:

Mi he?

Belinkeltem az előző kérdésed,mert ott még nem volt iphone 5s-ről szó.

2015. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
1. az előző kérdésnél ki van írva a neve "Szerethető nevű felhasználó kérdése" itt viszont nincs,de lehet hogy másik regisztráció,mindenestre furcsa hogy mostanában sok 13 éves lány gondolkodik ace 4-en :)
2015. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kérdező.. ***** válasza:
Nem nem,mikor még nem válaszoltam erre a kérdésre akkor itt is ki volt írva a neve,hogy Szerethető.Most meg eltűnt.A kettő kérdés kérdezője ugyanaz.
2015. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hülyegyerek
2015. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább menj ki játszani és ne telefont nyomkodj.
2015. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként iPhone. Értékállóság, jól optimalizált és gyors rendszer, soha nem fog belassulni (csak ha már régi és az utsó frissítéseket szeded le hozzá, amit persze nem muszáj). De 13 éves gyereknek minek iPhone?
2015. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!