Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mennyire használtok ki...

Ti mennyire használtok ki egy-egy csúcskategóriás mobilt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Samsung S6 szériára, vagy akár az Iphone 6-ra, Sony Xperia Z3-ra, vagy egyéb más, borsos árú mobilra.

Milyen applikációkat használtok rakta, mennyire van kézben, mennyit használjátok, mi az előnye/hátránya, stb. Lényegében megéri-e a befektetést egy ilyen eszköz? Kihasználjátok annyira, hogy azt lehessen mondani, nem volt feleslegesen kidobott pénz (mert mondjuk amire használod elég lett volna egy 40-50 ezres mobil is).


A válaszokat előre is köszönöm.



2015. júl. 10. 13:20
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
80%

Egy 40-50k-s telefon is elvégzi ugyanazt,csak nem mindegy,hogy mennyire gyorsan.Vagy,hogy például játékoknál sem mindegy,hogy szép folyamatosan megy a játék vagy laggol egy 40-50k-s telefonon és egy drága telefon tovább fogja bírni lagg és fagyás nélkül mint egy 40-50k-s.

Ennyi erővel mindegy,hogy ferrarid vagy trabantod van.Mindkettő elmegy A-ból B-ig,de nem mindegy hogy.

2015. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Én igazából arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg használja-e valaki annyit, hogy a + árért kapott jobb minőség (gyorsabb, megbízhatóbb, stb) ár/érték arányban megéri neki. Vagy csak megvette (vetette), mert az a menő és napi 2 sms 1 telefonnal elvan (ami kicsit pénzkidobás szagú).

2015. júl. 10. 13:30
 3/5 kérdező.. ***** válasza:
100%
Ez inkább az iphone-oknál jellemző.Aki iphone-t vesz az 80%-ban csak menőzésre veszi,mivel az apple divatmárkává vált.Általában a fiatalabbak azok közül is a fiúk inkább akik androidost vesznek,azok szerintem kihasználják,mert a többsége játék miatt veszi,de sokkal többen csak úgy divatból vesznek drága telefont.
2015. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

Nekem egy Z-m van, főzött rommal, Z3 menüvel. Jelenleg ez a minimális elvárásom egy okostelefontól.

Z3-at semmi értelme vennem, mert a kicsivel nagyobb proci nem hiányzik, a kamera plusz megapixelei semmit nem számítanak, a kijelző plusz 0,2" mérete nem sokat számít, funkcionális tudásraq meg ugyanazt kapom most is.

Éppen ezért vagyok most nagy vacillálásban, mert most vehetnék megint 2 év hűségre kedvezményesen új mobilt és nincs semmi a piacon, ami igazán valóban érezhetően többet nyújtana a mostaninál. Csak egy nagyobb akku vagy kijelző-felbontás miatt nem fogok százezreket kiadni.

2015. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából a felhasznnálók jelentős része nem használja ki egy csúcskategóriás telefon adta lehetőségeket
2015. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!