Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 betört képerny...

Nokia Lumia 520 betört képernyő, nem érzékeli az ujjamat?

Figyelt kérdés
Van kép normálisan, viszont kb középen látszik egy hosszú törés csík és nem érzékeli a beviteleket. Mit kell cserélni? És mennyibe kerül?
2015. júl. 10. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kollégám azt hiszem íbéjről rendelt médincsájna előlapot talán 3500 körül. Ő cserélte. A kesztyűs módot be kellett kapcsolni.
2015. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a biztonság kedvéért inkább szervizbe vigye el...

kérdwző, vidd el egy Nokia Care szervizbe, ott majd megjavítják. azt, hogy mennyibe fog kerülni, nem tudom megmondani.

2015. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smittes ***** válasza:

[link]


Ilyet rendeltünk osztálytársamnak, mivel betört a belső kijelzője, a szervizben 10 ezret mondtak, de ő annyit nem akart adni érte, ezért egy próbát megért. Kellemes csalódás volt, egy szünet ereje alatt ki lett cserélve a panel, és kész volt a telefon, fele árán megúszta mint hogy szervizbe vitte volna.

2015. júl. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és ha nem ért hozzá és még jobban elrontja??
2015. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne jobb komplekt front panelt rendeljen? Én ezzel egyszer megjártam... S alig érzékelt a telefonom amikor összeszerelet, mert valami ultra sza*r utángyártott üveget küldtek ami kisebb volt kicsivel mint kellett volna stb.. S könnyebb beszerelni is: [link]
2015. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!