Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én személyesen vásároltam...

Ha én személyesen vásároltam egy használt telefont egy üzletben, viszont nem tudtam kipróbálni ott helyben (zárás, és aku merültség miatt) akkor visszavihetem?

Figyelt kérdés

Vásároltam ma egy Lumia telefont, amin ugye nem android van, hanem windows. Nos az üzletbe zárás előtt félórával értem, de már előtte beszéltem az eladóval, hogy menni fogok érte. A telefon teljesen le volt merülve, így nem tudtam kipróbálni, mivel neki dolga volt így záráskor abban maradtunk, hogy kifizetem, elviszem. Azonban én nem vagyok egy nagy telefon tudós, így nem tudtam (és sajnos nem néztem utána mielőtt megvettem), hogy ezen a telefonon nincs se google play, se chrome stb. Ez számomra csak itthon derült ki.

Elállhatok a vásárlástól (igazából vennék helyette egy Samsung Note 2-őt ugyan abban az üzletben)?



2015. júl. 10. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Visszamész és megkérdezed a palit, hogy mit szólna hozzá. Szerinted itt ki fogja ezt helyette neked elárulni? Bár nem csodálnám, ha elküldene a pitsába, mert talán van valami baja annak amit vettél, és örül hogy végre akadt egy balek, aki üzemképtelen állapotban is elvitte :))
2015. júl. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Xy@xy válasza:
Én ezt tenném: kiynitom a telefon hátlapját olloval vagy valamivel nem tul feltünő en beleroncsolok,az isjó a belerakod a mosógépbe aztán vidd visza azal a dumával hogy hazudott neked és agya visza a pénzed
2015. júl. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt, jó nagy bolond vagy hogy kipróbálás nélkül kiadsz pénzt egy telefonra, amiről azt sem tudod milyen rendszer van rajta...


Igazából az eladót kell megkérdezd, ha cserélnél, akkor abba lehet belemegy.

2015. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Neuhauser László ***** válasza:

Atya úr isten....


Ha tudod, hogy a Lumián NEM Android van, hanem Windows, akkor mi a francért nem tudtál utána nézni, hogy az a rendszer milyen?

2015. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!